جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

دلم براش خیلی تنگ شده!!!!!

  قرن هاست، سال هاست ،ساعت هاست ،دقیقه هاست، ثانیه هاست، صدم ثانیه هاست ،که همچنان میگذرند میگذرند و ما تحریمی از یک حضور دیداری، تحریمی از جنس غیبت، تحریمی از جنس درد بر دل منتظران حقیقی، تحریمی که خودمان با قدرناشناسی بر سرخودمان آوردیم و ما ای که اندر خم یک کوچه مانده ایم و فقط صدا می زنیم آقا بیا آقا بیا ولی با خودمان فکر نمی کنیم که آیا آماده ایم، تحریمی است یک طرفه و این مایم که ناسپاسیم و ایشان که ما را با وجود گنهکار بودنمان فراموش نکرده است و الطافشان همیشه بر زندگی ما الهام می شود، الهامی معنوی و روحانی که اگر این لطف نبود در گناهانمان می سوختیم، چقدرجلسه گذاشتیم ببینی قدر ناشناسی ما کجا بود؟

  کجا ندانسته عمل کردیم؟ ایشان که در جامعه حضور دارند راه می روند به مردم سلام میکنند و این ماییم که روی گردانیم و نمی خواهیم دفتر زندگیمان را ورق بزنیم ببینیم کجایم چه کردیم. تحریمی که یک بار هم صدای ناله یمان را به اندازه تحریم آمریکا در نیاورد.

  تحریمی-که-همه-از-یاد-بردند
  ما از دیدار حضوری نه معنوی امام زمانمان محرومیم، اما هیچ کس صدایش درآمد! نه مذاکره ای نه اعتماد سازی ونه توافق نامه ای، ندیدن تو تنها تحریمی که توان آن را نداریم، کاش این جمعه به توافقی برسیم.

  این همه لاف زن و مدعی اهل ظهور
  پس چرا یار نیامد که نثارش باشیم
  سالها منتظر سیصد و اندی مرد است
  آنقدر مرد نبودیم که یارش باشیم
  اگر آمد ، خبر رفتن ما را بدهید
  به گمانم که بنا نیست کنارش باشیم


  این مطلب تا کنون 28 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 6 آبان 1394
  منبع
  برچسب ها : تحریمی ,هاست ,هاست، ,
  دلم براش خیلی تنگ شده!!!!!

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز چهار شنبه 6 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر